Start Z życia szkoły
Styczeń 2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dyrekcja   
środa, 14 stycznia 2015 12:05

Tango w rytmie rapu

 

26 stycznia uczniowie Liceum Katolickiego w Puławach obejrzeli w Domu Chemika niecodzienną adaptację "Tanga" Sławomira Mrożka. Spektakl Teatru Ludowego w Krakowie wyreżyserowany przez Piotra Cyrwusa zaskoczył nas (i to pozytywnie) nowatorskimi rozwiązaniami i niebanalnym ujęciem tematu. Szkoda tylko, że Ryśka nie było...

:)

 

________________________________________________

 

Bezpieczni i odpowiedzialni


13 stycznia w Zespole Szkół Katolickich w Puławach odbyło się kolejne już spotkanie uczniów z przedstawicielem Policji. Celem spotkań jest uświadomienie młodzieży zagrożeń występujących we współczesnym świecie, a także obowiązków i praw młodego obywatela.


Tym razem w lekcji z Panem Policjantem wzięli udział uczniowie naszego Gimnazjum.

 

 

__________________________________________________

 

Kariera? Kariera!


Na początku Nowego Roku warto na chwilę się zatrzymać. Pomyśleć nad sobą. Podjąć postanowienia. Dokonać zwrotu. Ale w jakim kierunku? Czy zainwestować w swoje niewątpliwe zdolności komunikacyjne?


Czy lepiej jednak popracować nad naukami ścisłymi?

Uczniowie klasy III LO 12 stycznia AD 2015 odwiedzili Młodzieżowe Centrum Kariery. Wypełnili kwestionariusze, przeprowadzili rozmowy, napisali testy, uzyskali informacje - coś tam się rozjaśniło i wykrystalizowało (chociaż nie do końca...).

No, bo w zasadzie to na Polibudę czy Uniwerek?


Aktualności grudniowe tutaj :klik:

Poprawiony: wtorek, 27 stycznia 2015 10:56
 

Wakacje....

Courtesy of Go Mylo Countdown

100 lat solenizantom

Wczoraj : Romana Ryszarda
Dzisiaj : Bogdana Borysa
Jutro : Klary Lidii
Ulti Clocks content